“Keď budeš plešatá, môže ma ocko odviezť do družiny?”


V jeden (ešte asi letný) deň, z ktorého si nepamätám skoro nič, mi prišiel mail od Roberta Kissa, v ktorom ma žiadal o povolenie na použitie jednej z mojich fotiek na obálku knihy. Takúto ponuku som proste nemohla odmietnuť! Pre mňa nastali mesiace plné očakávania a pre Roba mesiace plné práce a rôznych vybavovaní súvisiacich s vydaním prvej knihy začínajúceho vydavateľstva Bobson. Koncom starého roka bolo všetko vybavené, dokončené a kniha sa konečne stala hmatateľnou, už to neboli len slová a plány v hlave.

Mne prišla malá útla knižočka v bielej obálke na Silvestra, takže šampanským sme oslávili nový rok a knihu tiež. Nemá ľahkú a lákavú tému, no verím, že užitočná bude pre všetkých, ktorí si ju prečítajú. Švédska autorka Anneli Andersson opisuje neradostnú cestu rakovinou prsníka a po prerozprávaní príbehov pripája aj zopár nápomocných rád, ktoré za roky choroby pozbierala.

Zopár informácii o knihe nájdete tu aj tu, a ak by ste si ju chceli objednať, môžete tak urobiť na stránke vydavateľstva Bobson. Na stránke je dokonca uverejnených pár ukážok, tak si pokojne prečítajte.

Robertovi gratulujem, a želám mu, nech sa mu darí rozbehnúť jeho vydavateľstvo.

A gratulujem aj sebe k prvému väčšiemu fotografickému úspechu (ale to je len taká ironická gratulácia : )

6 thoughts on ““Keď budeš plešatá, môže ma ocko odviezť do družiny?”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s