Krakow wanderings, part 3: Steps

42-29 copy42-36 copy39-30 copy

39-31 copy

40-17 copy

40-18 copy

40-19 copy

40-20 copy

40-21 copy

40-22 copy

40-23 copy

41-20 copy41-03 copy

Kroky Krakovom, ulicami, ktoré lákajú turistov, ale aj tými uličkami, ktoré sa pred všetkými nenásytnými pohľadmi po pamiatkach skrývajú, kroky tam, kde sa po múroch domov plazia tmavozelené brečtanové konáre, kde lietajú holuby, tam, kde ponad listnaté stromy vyrástlo veľa kostolných veží.

Kroky, ktoré nás vedú do vnútra kostolov. Kostoly sú plné ticha, pokoja a umierneného svetla, sú to miesta, kde počúvame svoje vnútorné svety, mlčíme, premýšľame, hľadíme a len tak bytostne sme.

5 thoughts on “Krakow wanderings, part 3: Steps

 1. Lusu píše:

  Krása :)
  V Krakowe som bola ešte minulý rok na exkurzii zo školy… Ako tak pozerám na tie fotky – našlo by sa toho ešte veľa, čo by som tam mohla prebádať. :)

  Páči sa mi

 2. Viktoria Decko Hornanova píše:

  Wow, wow, wow, v Krakowe mam tu cest byvat uz 6 rokov a vidiet, ze ako sa clovek meni, nachadza si nove miesta, ktore su mu srdcu velmi blizke :) Skoda, ze som len nevedala, ze tam budes, lebo osobne stretnutie by som hned brala. A povodila by som s radostou po meste. :) Jedine, co sa pri tychto fotkach da dodat je, ze si taku prezentaciu Krakow zasluzi :) xxx salmonreindeertalks.blogspot.com

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s