Forest

Kráčala som pomedzi stromy a úplne som ich cítila, bola som s nimi, bola som súčasťou ich šumivých melódií, mohutných spevov. Zamračilo sa a les ovládla tmavá, pochmúrna nálada, šišky len tak melancholicky ležali na chodníku, cez cestu prebehol zajac, no rýchlo zmizol a zašuchotal v kríkoch. Len ja, samota, úteky, šaty, tance, oslobodenie, behať bosá, nech ešte viac vnímam silu lesa, byť nahá a zraniteľná vo svete, ktorý tvorím. A skrývať sa pred ním, lebo tak je to niekedy lepšie.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

facebook // flickr // tumblr // bloglovin

5 thoughts on “Forest

 1. Bobson píše:

  Uzasne svetlo Janka a bezchybna, premyslena a precitena kompozicia! Druhu fotku si viem predstavit ako velky obraz na stenu, alebo obalku knihy :) Tretia fotka – sisky na chodniku – aj keby som bol nevidomy, tie sisky posobia ako slepecke pismo a keby som sa ich dotykal, porozpravali by mi lesny pribeh a ten les by som si dokazal zivo predstavit. Tento vizualny styl ti velmi sedi!

  Páči sa mi

  • .nevara píše:

   ďakujem ti veľmi za pekné slová, v tom lese mi bolo dobre, tá samota a pokoj, atmosféra, to všetko pôsobilo na moje vizuálne predstavy a prenos myšlienok do obrázkov. sila lesa.

   Páči sa mi

 2. Spätné upozornenie: Tretie narodeniny « jana mARTish

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s