Na lazoch dobre











Po niekoľkonásobných septembrovo-októbrových návštevách v týchto opustených prírodných priestoroch viem, že akýkoľvek opis okamihov strávených tam bude nedostatočný, lebo tam je dobre, proste dobre, samota, kompletná očista od búrlivých myšlienok, sladké pochúťky, krik a nekonečná radosť detí, kočíkovanie toho najmenšieho, zbieranie lúčnych kvetov, pohľad na srnky, líšky, ovce, čítanie kníh a časopisov, spánok v bielych posteliach a prebúdzanie sa v slnečnom svetle, ktoré nás hladí po nohách, proste tak dobre, ako sa len dá. Aj napriek chorobe, ktorú som si odtiaľ priniesla.

4 thoughts on “Na lazoch dobre

  1. Yanka píše:
    Yanka's avatar

    skvelé fotky zachytavajúce uplnu pohodu a idylku :)
    Neviem ci som ti to uz niekde pisala ale velmi som si oblubila tvoj blog!!! Sprijemnuje den! :)))

    Páči sa mi

Pridaj komentár