Green mood 29/08/201017/10/2010 Začiatok leta, pred prázdninami, jedna noc na chalupe mimo mesta, v ktorom žijeme, jedno ráno s kávou a motýľmi a bielymi kvetmi, s vôňou zelených byliniek, okolo všetko zelené, v dominantnej listovej sa rozplývajú ostatné farby. Celkom symbolicky. TweetPáči sa mi Nahráva sa... Related
Marilynka píše: 29/08/2010 at 22:21 Reply those pictures are so amazing, I especially love the second one Páči sa miPáči sa mi
those pictures are so amazing, I especially love the second one
Páči sa miPáči sa mi
dakujem za potesenie oka :-)
Páči sa miPáči sa mi
I love the butterfly photo, delicate!
Páči sa miPáči sa mi
Ty fotky jsou opravdu velmi pěkné.
Páči sa miPáči sa mi