Premeny svetla v prístave

1-plaz-turanj2-plaz-turanj3-pristav-turanj4-turanj5-plaz-turanj-croatia6-chrbat7-nohy-tetovanie8-dekolt9-pristav-turanj10-clnky-more11-zmrzlina12-plaz-turanj13-karavan-na-plazi

Teraz, keď je jedna z posledných teplých nocí tohto roku a sedíme na terase s pohárom piva, spomínam na júlové prechádzky v chorvátskom meste Turanj, spomínam na čakanie na svieži chladnejší vzduch, podvečerné sprchovania a zmývanie morskej soli z opálenej pokožky, sedenia na terase, keď sa zotmelo, alebo na podvečerné prechádzky neživým mestom, na premeny svetla nad hladinou mora, prechádzky v prístave s opustenými loďkami a osamelými rybármi, na zmrzliny, ktoré som si nemohla dať, na karavanové kempy, v ktorých som si predstavovala budúce letné cesty. Na letné okamihy, ktoré sú jedinečné, voňavé, modré.

3 thoughts on “Premeny svetla v prístave

 1. Michael píše:

  Já se zase rozplývám..a to se občas fakt rozplývat už nechci, protože pak zapomínám na vše okolo a jsem jak v tranzu..a to není ideální v určitých chvílích..jenže teď a tady to zas jinak nejde.. Ty barvy a to světlo..to je tak kouzelné a uklidňující..

  Michael
  http://www.ontheleaf.net

  Páči sa mi

 2. Red LadyBug (@TheTwistedRedLa) píše:

  It is always a pleasure watching the pictures on your blog. Even if I do not understand the text or I do not have time to reply, I have subscribed to you… your photos are magical. Keep it going :)
  I have also awarded you the Sisterhood of World Blogger Award – twistedredladybug.blogspot.com/2015/08/sisterhood-of-world-blogger-award.html
  Keep it real! :)

  Páči sa mi

 3. Míša píše:

  Janko, to je zase nádhery na jednom místě. Zajímalo by mě, jak fotíš proti slunku a stejnak to nemáš celé černé?! Je to dobrým objektivem nebo je v tom nějaký trik? Jinak Ti přeji krásný september :) vyrážíš ještě někam za sluníčkem? Měj se, M.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s