Identita

V noci čítam zápisky predchádzajúcich dní a vytvárajú vo mne pocitový mix, slová sa zmenili, majú iný nádych, iné prifarbenie. Bála som sa samej seba a tento strach sa o niekoľko dní zhmotnil, ožil a nútil ma hlboko premýšľať, prinútil ma k myšlienkam tvorbe vlastnej nezameniteľnej identity,

byť bytosťou, čo dôverne a intímne zachytáva okamihy, pocity, pravú atmosféru a silné momenty. Také obrázky, čo vyvolajú emócie, chcem tvoriť výnimočnosť, čo sa bude dotýkať a pôsobiť, inšpirovať ľudí k životu, trochu poetického a krásneho, aj keď taký v skutočnosti nie je.

S vínom v krvi sú tieto túžby ešte silnejšie, dôkladne premýšľam a plánujem, v hlave imaginujem a snívam o tom, že raz budem fotografka.

Rozmýšľam s hlavou opretou o kolená, objímam sa a prenášam svoju pomyselnú bytosť na túto strechu, odkiaľ je pohľad na lesy v okolí, zelené polia, záhrady pri domoch, je tu pokoj, len šum stromov pod vplyvom vetra, ktorý mi strapatí vlasy, fúka do mňa a vytvára ilúziu ľahkosti, predstavu prázdnej hlavy, keď dokážem byť myšlienkovo čistá, v samote byť osobnosťou.

(foto má lepšiu atmosféru vo väčšom, tu.)

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

facebook // flickr // tumblr // bloglovin

Reklamy

8 thoughts on “Identita

 1. tak táto fotka ma úplne dostala …je tak plná emócií …. mala by som aj za zase začať fotiť …ale nejak mám občas pocit že nemám inšpiráciu a ani dostatočný talent na to

  Like

  • také krízové obdobia poznám, vtedy je dobré na chvíľu sa odmlčať, inšpirácia isto príde. a talent riešiť netreba, ten má v sebe každý, a ty určite aj viac!
   .

   Like

 2. no ja myslím že talentu má niekto viac niekto menej ..predsa len mať cit pre kompozíciu je dosť dôležité a nie každý ho v sebe má … ale určite sa dá aj naučiť len treba trpezlivosť … pre mňa veľkou inšpiráciou je hlavne flickr

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s